LKS Iskra Iskrzyczyn nagłówek strony
Dziś jest 8 Kwiecień 2020 r. Imieniny obchodzi: Julia, Dionizy, January .                   Teraz jest 18:17        LKS ISKRA Iskrzyczyn
nagłówek klubu sportowego iskra iskrzyczyna

T E R M I N A R Z
===========
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B”
sezon 2011 / 12 - runda jesienna.


I kolejka - 20-21.08.2011, godz. 17:00

LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe - 1:1
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:1
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - 3:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0

LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Pierściec - przełożony na 23.10, godz. 15:00

II kolejka - 28.08.2011, godz. 17:00

LKS Błękitni Pierściec - LKS Goleszów - 1:5
KP Trójwieś Istebna - LKS Rudnik - 9:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe - 0:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 3:2

LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów - 0:6

III kolejka - 03-04.09.2011, godz. 17:00

LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0

LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pierściec - 0:0
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Dębowiec - 4:0
LKS Olza Pogwizdów - KP Trójwieś Istebna - 1:1
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3

IV kolejka - 11.09.2011, godz. 16:00

KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 - 4:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Goleszów - 0:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe - 2:2

LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - 3:3
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów - 0:4

V kolejka - 17-18.09.2011, godz. 16:00

LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec - 2:1
LKS Goleszów - KP Trójwieś Istebna - 4:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1

LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:2
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - 5:1

VI kolejka - 25.09.2011, godz. 16:00

LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:3

LKS Strażak Dębowiec - LKS Błękitni Pierściec - 1:4
LKS Rudnik - LKS Goleszów - 1:3
LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96 - 2:1
KP Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe - przełożony na 23.10

VII kolejka - 01-02.10.2011, godz. 15:00

LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 2:0
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik - 3:2
LKS Błękitni Pierściec - KP Trójwieś Istebna - 0:1
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 2:1


VIII kolejka - 09.10.2011, godz. 15:00

LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec - 2:3
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:3

LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec - 6:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 4:1
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów - 0:1

IX kolejka - 15-16.10.2011, godz. 15:00

LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 - 1:3
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów - 2:3
LKS Strażak Dębowiec - KP Trójwieś Istebna - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 4:2











Cytat na dziś:

Grając w dziesiątkę też można wygrać. Wystarczy, że każdy da z siebie 10% więcej.- Czesław Michniewicz





© Copyright 2007-2011 by Krystian Szczypka    Wszelkie prawa zastrzeżone.