LKS Iskra Iskrzyczyn nagłówek strony
Dzi¶ jest 14 Sierpień 2022 r. Imieniny obchodzi: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz .                   Teraz jest 08:38        LKS ISKRA Iskrzyczyn
nagłówek klubu sportowego iskra iskrzyczyna
T E R M I N A R Z rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” sezon 2009 / 10 - runda jesienna.

Wykaz drużyn bior±cych udział w rozgrywkach :
1. LKS „Zryw” B±ków
2. ZKS „Polifarb” Cieszyn
3. LKS Goleszów
4. LKS „Zamek” Grodziec ¦l±ski
5. LKS „Iskra” Iskrzyczyn
6. KP „Trójwie¶” Istebna
7. LKS Kisielów 14. LKS „Lutnia” Zamarski
8. LKS „Ochaby 96” w Ochabach
9. LKS „Strażak” Pielgrzymowice
10. LKS „Błękitni” Pier¶ciec
11. LKS „Wyzwolenie” Simoradz
12. KP „Beskid 09” Skoczów
13. LKS Wi¶lica

TERMIN I - 09.08.09 r. - godz. 17.00
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Goleszów - 1:0
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Lutnia Zamarski - 6:2
LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - LKS Błękitni Pier¶ciec - 4:0
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:1
LKS Wi¶lica - LKS Ochaby 96 - 5:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wiki Kisielów - 8:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw B±ków - 1:2

TERMIN II -16.08.09 r. - godz. 17.00
LKS Błękitni Pier¶ciec - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:1
LKS Zryw B±ków - KP Beskid 09 Skoczów - 2:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wi¶lica - 2:3
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - 3:0
LKS Wiki Kisielów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:7
LKS Ochaby 96 - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:1
LKS Lutnia Zamarski - LKS Goleszów - 1:0

TERMIN III - 23.08.09 r. - godz. 17.00
LKS Goleszów - LKS Zryw B±ków - 0:1
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wiki Kisielów - 5:2
LKS Wi¶lica - LKS Błękitni Pier¶ciec - 4:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:10
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96 - 2:0
LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - LKS Lutnia Zamarski - 1:0
ZKS Polifarb Cieszyn - KP Trójwie¶ Istebna - 0:6

TERMIN IV - 30.08.09 r. - godz. 17.00
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Wi¶lica - 4:1
LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:1
LKS Lutnia Zamarski - LKS Zryw B±ków - 1:2
LKS Wiki Kisielów - LKS Goleszów - 2:5
LKS Ochaby 96 - KP Beskid 09 Skoczów - 0:5
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:1

TERMIN V - 06.09.09 r. - godz. 17.00
LKS Goleszów - LKS Ochaby 96 - 3:0
LKS Zryw B±ków - LKS Wiki Kisielów - 3:0 w.o. (w meczu 6:0)*
LKS Wyzwolenie Simoradz - KP Beskid 09 Skoczów - 0:2
LKS Wi¶lica - LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - 3:5
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Lutnia Zamarski - 0:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Trójwie¶ Istebna - 1:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pier¶ciec - 6:1
* przerwano po 30 minutach gry

TERMIN VI - 13.09.09 r. - godz. 16.00
LKS Grodziec 6-2 LKS Iskrzyczyn
ZKS Polifarb 2-4 LKS Wi¶lica
LKS Zamarski 6-0 LKS Kisielów
LKS Ochaby 1-7 LKS B±ków
LKS Simoradz 3-2 LKS Goleszów 12.09.09 r. godz. 16.00
LKS Pier¶ciec 3-5 KP Skoczów godz. 11.00
KP Istebna 3-1 LKS Pielgrzymowice godz. 11.00

TERMIN VII - 20.09.09 r. - godz. 16.00
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pier¶ciec - 3:1
LKS Zryw B±ków - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:0
KP Beskid 09 Skoczów - KP Trójwie¶ Istebna - 4:2
LKS Wiki Kisielów - LKS Ochaby 96 - 0:3
LKS Wi¶lica - LKS Lutnia Zamarski - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - 3:2

TERMIN VIII - 27.09.09 r. - godz. 16.00
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wiki Kisielów - 7:1
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Zryw B±ków - 1:2
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Goleszów - 3:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Ochaby 96 - 10:2
LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - KP Beskid 09 Skoczów - 3:3
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:2
LKS Wi¶lica 1 - 3 LKS Iskrzyczyn

TERMIN IX - 04.10.09 r. - godz. 16.00
LKS Goleszów - LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - 0:1
LKS Zryw B±ków - KP Trójwie¶ Istebna - 3:1
KP Beskid 09 Skoczów - ZKS Polifarb Cieszyn - 6:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wi¶lica - 5:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Lutnia Zamarski - 3:0 w.o. (w meczu 0:4)
LKS Wiki Kisielów - LKS Błękitni Pier¶ciec - 1:8
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:3 w.o.

TERMIN X - 11.10.09 r. - godz. 15.00
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Ochaby 96 - 5:2
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Wiki Kisielów - 16:0
LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - LKS Zryw B±ków - 2:2
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Goleszów - 0:1
LKS Wi¶lica - KP Beskid 09 Skoczów - 2:8
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:5
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2

TERMIN (XI) - 17-18.10.2009, godz. 15:00

17.10.2009 - sobota
LKS Zryw B±ków - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:2
LKS Goleszów - LKS Wi¶lica - 0:3 w.o. (w meczu 3:0)
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 14:0
LKS Wiki Kisielów - LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - 0:5
LKS Ochaby 96 - KP Trójwie¶ Istebna - 1:4
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Lutnia Zamarski - 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pier¶ciec - przełożony na 07.11

TERMIN XII - 25.10.09 r. - godz. 14.00
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 9:0
LKS Wi¶lica - LKS Zryw B±ków - 1:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 0:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Beskid 09 Skoczów - 1:1
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błękitni Pier¶ciec - 6:1
LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - LKS Ochaby 96 - 5:0
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wiki Kisielów - 4:0

TERMIN XIII - 31.10.09 r. - godz. 14.00
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Lutnia Zamarski - 5:1
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:2
LKS Zryw B±ków - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0
LKS Wiki Kisielów - LKS Wi¶lica - 1:5
LKS Ochaby 96 - ZKS Polifarb Cieszyn - 5:3
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zamek Grodziec ¦l±ski - 4:3
LKS Błękitni Pier¶ciec - KP Trójwie¶ Istebna - 2:4

powrót



Cytat na dzi¶:

Jak do mnie przyjeżdża na testy Murzynek, to nie patrzę w jego papiery, tylko oceniam jego wiek, zagl±daj±c mu w zęby.- Bogusław Kaczmarek





© Copyright 2007-2011 by Krystian Szczypka    Wszelkie prawa zastrzeżone.