LKS Iskra Iskrzyczyn nagłówek strony
Dzi¶ jest 14 Sierpień 2022 r. Imieniny obchodzi: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz .                   Teraz jest 08:44        LKS ISKRA Iskrzyczyn
nagłówek klubu sportowego iskra iskrzyczyna

T E R M I N A R Z
===========
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B”
sezon 2010 / 11 - runda wiosenna.

Wykaz drużyn bior±cych udział w rozgrywkach :
1. ZKS „Polifarb” Cieszyn 8. LKS „Strażak” Pielgrzymowice
2. MKS „Promyk” Golasowice 9. LKS „Błękitni” Pier¶ciec
3. LKS Goleszów 10. LKS „Olza” Pogwizdów
4. LKS „Iskra” Iskrzyczyn 11. LKS Rudnik
5. KP „Trójwie¶” Istebna 12. LKS „Wyzwolenie” Simoradz
6. LKS Kończyce Małe 13. LKS Wi¶lica
7. LKS „Ochaby 96” w Ochabach 14. LKS „Lutnia” Zamarski

TERMIN XIV - 03.04.11 r. - godz. 15.00

LKS Goleszów - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:1
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Olza Pogwizdów - 1:4
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Trójwie¶ Istebna - 2:2

LKS Wi¶lica - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:4
LKS Rudnik - LKS Ochaby 96 - 2:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - MKS Promyk Golasowice - 5:0
LKS Kończyce Małe - LKS Lutnia Zamarski - 0:3

TERMIN XV -10.04.11 r. - godz. 15.00

ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Błękitni Pier¶ciec - 8:0
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:1
LKS Ochaby 96 - LKS Wi¶lica - 3:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów - 4:2
LKS Olza Pogwizdów - KP Trójwie¶ Istebna - 1:1
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:0

MKS Promyk Golasowice - LKS Rudnik - 0:5

TERMIN XVI - 17.04.11 r. - godz. 15.00

LKS Goleszów - LKS Ochaby 96 - 1:0
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:6
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe - 2:1
LKS Wi¶lica - MKS Promyk Golasowice - 6:4
LKS Rudnik - LKS Lutnia Zamarski - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Olza Pogwizdów - 2:3

KP Trójwie¶ Istebna - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:3

TERMIN XVII - 25.04.11 r. - godz. 16.00

ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Olza Pogwizdów - 2:1
MKS Promyk Golasowice - LKS Goleszów - 0:3
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pier¶ciec - 2:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - KP Trójwie¶ Istebna - 5:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:1
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik - 1:0
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wi¶lica - 4:1

TERMIN XVIII - 01.05.11 r. - godz. 16.00

LKS Goleszów - LKS Lutnia Zamarski - 0:2
LKS Wi¶lica - LKS Kończyce Małe - 1:5
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2
LKS Błękitni Pier¶ciec - MKS Promyk Golasowice - 2:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:5

LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:5
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Ochaby 96 - 1:1

TERMIN XIX - 03.05.11 r. - godz. 16.00

LKS Lutnia Zamarski - LKS Błękitni Pier¶ciec - 8:0
LKS Ochaby 96 - LKS Olza Pogwizdów - 5:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:0
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0

LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wi¶lica - 6:0
LKS Kończyce Małe - LKS Goleszów - 2:2
MKS Promyk Golasowice - KP Trójwie¶ Istebna - 1:8

TERMIN XX - 08.05.11 r. - godz. 16.00

LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:3
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Ochaby 96 - 1:4
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Lutnia Zamarski - 1:3
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Kończyce Małe - 1:2
LKS Wi¶lica - LKS Rudnik - 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:3

LKS Olza Pogwizdów - MKS Promyk Golasowice - 5:0

TERMIN XXI - 15.05.11 r. - godz. 16.00

LKS Wi¶lica - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:3
LKS Rudnik - LKS Goleszów - 3:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pier¶ciec - 1:0
LKS Kończyce Małe - KP Trójwie¶ Istebna - 1:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Olza Pogwizdów - 8:0
MKS Promyk Golasowice - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:7
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:2

TERMIN XXII - 22.05.11 r. - godz. 16.00

LKS Goleszów - LKS Wi¶lica - 6:1
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Lutnia Zamarski - 2:3
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Rudnik - 2:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - MKS Promyk Golasowice - 3:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe - 4:1
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96 - 0:1


TERMIN XXIII - 29.05.11 r. - godz. 17.00

LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1
LKS Kończyce Małe - ZKS Polifarb Cieszyn - 3:1
LKS Rudnik - KP Trójwie¶ Istebna - 3:4
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Olza Pogwizdów - 4:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Strażak Pielgrzymowice - 6:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Ochaby 96 - 1:2
LKS Wi¶lica - LKS Błękitni Pier¶ciec - 1:0

TERMIN XXIV - 05.06.11 r. - godz. 17.00

LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Goleszów - 2:6
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:6
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Wi¶lica - 6:3
LKS Olza Pogwizdów - LKS Rudnik - 2:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice - 3:2
LKS Ochaby 96 - LKS Lutnia Zamarski - 2:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe - 4:0

TERMIN XXV - 12.06.11 r. - godz. 14.00

LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pielgrzymowice - 5:0
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 - 1:3
LKS Lutnia Zamarski - MKS Promyk Golasowice - 3:0 w.o.
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:2
LKS Goleszów - KP Trójwie¶ Istebna - 3:2
LKS Wi¶lica - LKS Olza Pogwizdów - 1:4
LKS Rudnik - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:3

TERMIN XXVI - 19.06.11 r. - godz. 14.00

KP Trójwie¶ Istebna - LKS Błękitni Pier¶ciec - 7:0
LKS Olza Pogwizdów - LKS Goleszów - 0:0
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Wi¶lica - 9:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Rudnik - 3:2
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Kończyce Małe - 1:5
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Lutnia Zamarski - 0:1











Cytat na dzi¶:

Je¶li ton±ć, to w mundurze. - Czesław Michniewicz





© Copyright 2007-2011 by Krystian Szczypka    Wszelkie prawa zastrzeżone.