LKS Iskra Iskrzyczyn nagłówek strony
Dzi¶ jest 14 Sierpień 2022 r. Imieniny obchodzi: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz .                   Teraz jest 08:16        LKS ISKRA Iskrzyczyn
nagłówek klubu sportowego iskra iskrzyczyna

T E R M I N A R Z
===========
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” SENIORZY
sezon 2010 / 11 - runda jesienna.


I kolejka - 08.08.2010, godz. 17:00
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Goleszów - 3:1
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:2
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pier¶ciec - 4:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wi¶lica - 1:2
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - 6:0
MKS Promyk Golasowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:8
LKS Lutnia Zamarski - LKS Kończyce Małe - 4:3

II kolejka - 14-15.08.2010, godz. 17:00
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:4
LKS Błękitni Pier¶ciec - ZKS Polifarb Cieszyn - 2:5
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Olza Pogwizdów - 4:3
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Lutnia Zamarski - 2:2
LKS Wi¶lica - LKS Ochaby 96 - 6:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Kończyce Małe - 2:0

LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice - 4:0

III kolejka - 22.08.2010, godz. 17:00
ZKS Polifarb Cieszyn - KP Trójwie¶ Istebna - 2:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pier¶ciec - 3:0
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów - 6:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Wi¶lica - 0:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Rudnik - 4:0
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:2
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0

IV kolejka - 28-29.08.2010, godz. 17:00
LKS Goleszów - MKS Promyk Golasowice - 8:1
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Ochaby 96 - 1:6
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:3
LKS Olza Pogwizdów - ZKS Polifarb Cieszyn - 0:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:3
LKS Rudnik - LKS Kończyce Małe - 1:6
LKS Wi¶lica - LKS Lutnia Zamarski - 0:4

V kolejka - 05.09.2010, godz. 17:00
LKS Lutnia Zamarski - LKS Goleszów - 4:0
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Iskra Iskrzyczyn - 5:2
LKS Kończyce Małe - LKS Wi¶lica - 1:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Rudnik - 3:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Olza Pogwizdów - 7:1
LKS Ochaby 96 - KP Trójwie¶ Istebna - 0:4
MKS Promyk Golasowice - LKS Błękitni Pier¶ciec - 5:2

VI kolejka - 11-12.09.2010, godz. 16:00
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe - 4:2
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Lutnia Zamarski - 0:6
LKS Olza Pogwizdów - LKS Ochaby 96
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 7:1

LKS Wi¶lica - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0
KP Trójwie¶ Istebna - MKS Promyk Golasowice - 10:1

VII kolejka - 19.09.2010, godz. 16:00
LKS Ochaby 96 - ZKS Polifarb Cieszyn - 2:0
LKS Rudnik - LKS Wi¶lica - 1:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Olza Pogwizdów - 1:6
LKS Lutnia Zamarski - KP Trójwie¶ Istebna - 9:1
LKS Kończyce Małe - LKS Błękitni Pier¶ciec - 2:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Goleszów - 4:3

VIII kolejka - 25-26.09.2010, godz. 16:00
LKS Goleszów - LKS Rudnik - 2:0
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:0
ZKS Polifarb Cieszyn - MKS Promyk Golasowice - 6:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wi¶lica - 1:0
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Kończyce Małe - 2:2
LKS Olza Pogwizdów - LKS Lutnia Zamarski - 1:6
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96 - 7:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Ochaby 96

IX kolejka - 03.10.2010, godz. 16:00
MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:1
LKS Lutnia Zamarski - ZKS Polifarb Cieszyn - 4:1
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów - 0:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - KP Trójwie¶ Istebna - 1:3
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pier¶ciec - 0:2
LKS Wi¶lica - LKS Goleszów - 3:2
LKS Ochaby 96 - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0


X kolejka - 10.10.2010, godz. 15:00
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Kończyce Małe - 3:0
LKS Błękitni Pier¶ciec - LKS Wi¶lica - 4:2
KP Trójwie¶ Istebna - LKS Rudnik - 5:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:2
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Lutnia Zamarski - 1:1
LKS Ochaby 96 - MKS Promyk Golasowice - 13:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów - 1:1

XI kolejka - 16-17.10.2010, godz. 15:00
LKS Goleszów - LKS Błękitni Pier¶ciec - 2:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - ZKS Polifarb Cieszyn - 2:2
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów - 1:2
LKS Wi¶lica - KP Trójwie¶ Istebna - 0:2
MKS Promyk Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4
LKS Lutnia Zamarski - LKS Ochaby 96 - 3:2
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Pielgrzymowice - 0:1

XII kolejka - 24.10.2010, godz. 15:00
ZKS Polifarb Cieszyn - LKS Rudnik - 2:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 5:1
LKS Ochaby 96 - LKS Kończyce Małe - 4:3
MKS Promyk Golasowice - LKS Lutnia Zamarski - 1:9
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pier¶ciec - 1:0

KP Trójwie¶ Istebna - LKS Goleszów - 1:2
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wi¶lica - 6:1

XIII kolejka - 30-31.10.2010, godz. 14:00
LKS Rudnik - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:4
LKS Wi¶lica - ZKS Polifarb Cieszyn - 1:1
LKS Błękitni Pier¶ciec - KP Trójwie¶ Istebna - 1:1
LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 5:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Ochaby 96 - 0:1
LKS Kończyce Małe - MKS Promyk Golasowice - 2:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:1









Cytat na dzi¶:

Walczyli¶my o honor, o dumę, ale umiejętno¶ci zabrakło. (po meczu z Szachtarem)- Dariusz Wdowczyk





© Copyright 2007-2011 by Krystian Szczypka    Wszelkie prawa zastrzeżone.