LKS Iskra Iskrzyczyn nagłówek strony
Dziś jest 8 Kwiecień 2020 r. Imieniny obchodzi: Julia, Dionizy, January .                   Teraz jest 16:58        LKS ISKRA Iskrzyczyn
nagłówek klubu sportowego iskra iskrzyczyna


Uwaga!!! - kolejność podawania wyników - młodzicy, juniorzy


I kolejka - 20.08.2011
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - 0:6 i 0:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 1:3 i 1:5

LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień - 7:2 i 6:3
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - 6:1 i 4:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie - przełożony na 31.08 (godz. 15:30 i 17:00)
RKS Cukrownik Chybie i LKS Wyzwolenie Simoradz - pauzowały

II kolejka - 27.08.2011, godz. 15:30 i 17:00
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna - 1:2 i 1:3
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - 1:3 i 7:1
LKS Orzeł Zabłocie - KS Brzezówka - 0:16 i 3:4
LKS Strażak Dębowiec - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 4:0 i 2:7
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0 i x

RKS Cukrownik Chybie - LKS Beskid Brenna - x i 0:10

III kolejka - 01 i 03-04.09.2011
KS Brzezówka - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 3:2 i 0:3
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie - 4:2 i 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna - 2:6 i 1:13

LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 6:2 i 3:0
LKS Victoria Hażlach - LKS Wyzwolenie Simoradz - 3:2 i x
RKS Cukrownik Chybie - LKS Wisła Strumień - x i 3:3

IV kolejka - 10-11.09.2011, godz. 15:30 i 17:00
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 7:0 i 3:1
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec - 5:0 i 3:1
LKS Wyzwolenie Simoradz - KS Brzezówka - 1:1 i x
LKS Orzeł Zabłocie - LKS 99 Pruchna - 0:13 i 1:1
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 1:1 i 1:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 7:1


V kolejka - 17.09.2011, godz. 14:30 i 16:00
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 2:1 i 1:0
LKS Pogórze - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:6 i x
KS Brzezówka - LKS Beskid Brenna - 2:4 i 0:3
LKS Victoria Hażlach - RKS Cukrownik Chybie - x i 2:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień - 0:6 i 2:7

LKS Strażak Dębowiec - LKS Orzeł Zabłocie - 5:2 i 0:6 w.o.
KS Nierodzim - pauzował

VI kolejka - 24-25.09.2011, godz. 14:30 i 16:00
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS 99 Pruchna - 4:0 i x
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - 1:4 i 11:0
LKS Wisła Strumień - LKS Orzeł Zabłocie - 13:0 i 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 0:11 i 0:10

LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 9:0 i 5:0
RKS Cukrownik Chybie - KS Brzezówka - x i 8:2

VII kolejka - 01.10.2011, godz. 14:30 i 16:00
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 0:31 i 0:8
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna - 1:1 i 1:6
LKS Pogórze / KS Nierodzim - RKS Cukrownik Chybie - x i ???
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień - 4:0 i 4:2
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:0 i 6:1

LKS Strażak Dębowiec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:3 i x

VIII kolejka - 08-09.10.2011, godz. 13:30 i 15:00
LKS Wisła Strumień - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 0:4 i 3:2
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Orzeł Zabłocie - 11:0 i x
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec - 7:1 i 4:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 2:4 i 0:10

LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka - 2:1 i 1:2
RKS Cukrownik Chybie - LKS 99 Pruchna - x i 2:1

IX kolejka - 15.10.2011, godz. 13:30 i 15:00
LKS Rudnik / UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:1 i x
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 9:0 i 4:0

LKS Strażak Dębowiec - RKS Cukrownik Chybie - x i ???
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna - 0:3 i 1:6
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień - 3:2 i 0:2
UKGS Sokół Zebrzydowice - pauzuje

X kolejka - 22-23.10.2011, godz. 13:30 i 15:00
LKS Wisła Strumień - LKS Wyzwolenie Simoradz - 1:2 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 0:4 i 0:1

LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - 4:0 i 2:1
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna - 5:0 i 0:1
KS Brzezówka - LKS Pogórze / KS Nierodzim - 3:0 i 2:5
RKS Cukrownik Chybie - LKS Orzeł Zabłocie - x i 3:1

XI kolejka - 29.10.2011
LKS Pogórze / KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień - 0:8 i 2:3
LKS 99 Pruchna - KS Brzezówka - 0:1 i 7:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Beskid Brenna - 2:0 i x
LKS Rudnik / UGKS Zebrzydowice - RKS Cukrownik Chybie - x i 4:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:4 i 5:0

LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach


Uwaga!!!

RKS Cukrownik Chybie rozgrywa mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów.
LKS Wyzwolenie Simoradz rozgrywa mecze mistrzowskie tylko drużyną trampkarzy.
LKS Rudnik (trampkarze) i UGKS Zebrzydowice (juniorzy) rozgrywają mecz mistrzowskie na boisku Sokoła w Marklowicach Górnych.
LKS Pogórze (trampkarze) i KS Nierodzim (juniorzy) rozgrywają mecze mistrzowskie na boisku KS Nierodzim.







Cytat na dziś:

Jestem człowiekiem prostolinijnym i bezpośrednim. Nie chowam się pod stół. Niektórym działaczom Legii to się nie podoba.- Franciszek Smuda





© Copyright 2007-2011 by Krystian Szczypka    Wszelkie prawa zastrzeżone.