LKS Iskra Iskrzyczyn nagłówek strony
Dziś jest 14 Sierpień 2022 r. Imieniny obchodzi: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz .                   Teraz jest 08:48        LKS ISKRA Iskrzyczyn
nagłówek klubu sportowego iskra iskrzyczyna

T E R M I N A R Z
===========
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” Juniorów z przedmeczem Trampkarzy
sezon 2010 / 11 - runda jesienna.


I kolejka - 21.08.2010
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach - 0:3 i 3:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 8:2 i x
LKS 99 Pruchna - KS Brzezówka - 7:0 i 2:1
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Strażak Dębowiec (01.09)
UGKS Sokół Zebrzydowice - KKS Spójnia Zebrzydowice (01.09, godz. 16:00)
LKS Beskid Brenna i KS Nierodzim - pauzowały

II kolejka - 28.08.2010, godz. 15:30 i 17:00
28.08.2010 - sobota
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Beskid Brenna - x i ?
KS Brzezówka - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:12 i 1:2
LKS Victoria Hażlach - LKS 99 Pruchna - 4:0 i 2:4
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień - x i 5:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik - 8:1 i x
29.08.2010 - niedziela
KP Beskid 09 Skoczów - UGKS Sokół Zebrzydowice (godz. 12:30)

III kolejka - 04.09.2010
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:6 i 1:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach - 0:11 i 0:7
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - x i 1:0
LKS 99 Pruchna - KS Nierodzim - x i 1:1
LKS Rudnik - KS Brzezówka - 12:0 i x
LKS Beskid Brenna - KP Beskid 09 Skoczów - 3:2 i x

IV kolejka - 11.09.2010, godz. 15:30 i 17:00
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - 4:1 i 2:0
LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka - 18:0 i 5:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Rudnik - 11:0 i x
KS Nierodzim - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 3:1
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wisła Strumień - 5:0 i 8:0
LKS Beskid Brenna i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały

V kolejka - 18.09.2010

LKS Iskra Iskrzyczyn - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:1 i 0:17
LKS Wisła Strumień - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:2
LKS Beskid Brenna - LKS Strażak Dębowiec - 5:2 i x
LKS 99 Pruchna - KP Beskid 09 Skoczów - 1:2 i 2:4
KS Brzezówka - LKS Victoria Hażlac

VI kolejka - 25.09.2010, godz. 14:30 i 16:00

LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach - 0:2 i 1:3
LKS Beskid Brenna - LKS Wisła Strumień - 3:2 i x
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Rudnik - 6:3 i x
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS 99 Pruchna - x i 4:0
KS Nierodzim - KS Brzezówka - x i 1:1
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0 i 3:0 w.o.

VII kolejka - 02.10.2010

LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Dębowiec - 1:6 i 3:3
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna - 1:4 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:2

KS Brzezówka - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:7 i 0:8
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim - x i ???
LKS Rudnik - KP Beskid 09 Skoczów - 2:2 i x

VIII kolejka - 09.10.2010, godz. 13:30 i 15:00

KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - 1:2 i 3:0
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 2:2
LKS Beskid Brenna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 3:0 i x
LKS Strażak Dębowiec - KS Nierodzim - x i 3:2
KP Beskid 09 Skoczów - KS Brzezówka - 15:0 w.o. i 12:0
UGKS Sokół Zebrzydowice i LKS Rudnik - pauzowały

IX kolejka - 16.10.2010

LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wisła Strumień - 2:0 i 0:11
LKS 99 Pruchna - LKS Strażak Dębowiec - 1:6 i 1:4
KS Brzezówka - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:4
LKS Rudnik - LKS Beskid Brenna - 0:5 i x
LKS Victoria Hażlach - KP Beskid 09 Skoczów - 1:3 i 2:3
KS Nierodzim - KKS Spójnia Zebrzydowice - x i 1:1

X kolejka - 23.10.2010, godz. 13:30 i 15:00

LKS Wisła Strumień - LKS Rudnik - 1:2 i x
LKS 99 Pruchna - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:4 i 8:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach - x i 3:1
LKS Beskid Brenna - KS Brzezówka - 23:0 i x
LKS Strażak Dębowiec - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:1 i 2:1
KP Beskid 09 Skoczów - KS Nierodzim - x i 4:0

XI kolejka - 30.10.2010, godz. 12:30 i 14:00

KKS Spójnia Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów - 2:0 i 1:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 1:2 i 1:11
LKS Rudnik - LKS 99 Pruchna - 1:1 i x
KS Brzezówka - LKS Wisła Strumień - 0:2 i 1:2
KS Nierodzim - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:3
LKS Victoria Hażlach - LKS Beskid Brenna - 2:1 i x


Uwaga!!!
KS Nierodzim i UGKS Sokół Zebrzydowice rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów
LKS Beskid Brenna i LKS Rudnik rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną trampkarzy






Cytat na dziś:

Z k...ą trzeba uważać. Jeśli cały czas rzucałbym mięsem, piłkarze nic by sobie z tego nie robili. Dlatego k...ę trzeba dozować. Wystarczy jedna na jakiś czas. Wtedy ma swoją wymowę. (o sztuce motywacji) - Dariusz Wdowczyk





© Copyright 2007-2011 by Krystian Szczypka    Wszelkie prawa zastrzeżone.