LKS Iskra Iskrzyczyn nagłówek strony
Dziś jest 14 Sierpień 2022 r. Imieniny obchodzi: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz .                   Teraz jest 09:13        LKS ISKRA Iskrzyczyn
nagłówek klubu sportowego iskra iskrzyczyna

T E R M I N A R Z
===========
rozgrywek o mistrzostwo kl. „B” Juniorów z przedmeczem Trampkarzy
sezon 2010 / 11 - runda wiosenna.


XII kolejka - 09.04.2011, godz. 14:30 i 16:00

KKS Spójnia Zebrzydowice - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 2:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Wisła Strumień - 0:1 i 3:5
LKS Rudnik - LKS Iskra Iskrzyczyn - 0:2 i x

LKS Strażak Dębowiec - KP Beskid 09 Skoczów - 1:2 i 1:3
KS Brzezówka - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 0:4
LKS Beskid Brenna i KS Nierodzim - pauzowały

XIII kolejka - 16.04.2011

LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Brzezówka - 0:1 i 0:5

LKS 99 Pruchna - LKS Victoria Hażlach - 0:5 i 1:6
LKS Wisła Strumień - KS Nierodzim - x i 5:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - KP Beskid 09 Skoczów - x i 1:0
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - ??? i x
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:1 i x

XIV kolejka - 26.04.2011, godz. 14:30 i 16:00

KP Beskid 09 Skoczów - LKS Beskid Brenna - 3:1 i x
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - 2:0 i 2:0
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna - x i 6:1
LKS Victoria Hażlach - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:1 i 13:0
LKS Strażak Dębowiec - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:0
KS Brzezówka - LKS Rudnik - 1:4 i x

XV kolejka - 30.04.2011

LKS Wisła Strumień - KP Beskid 09 Skoczów - 0:3 i 2:1
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:4 i 0:6
LKS Iskra Iskrzyczyn - KS Nierodzim - x i 2:1

LKS Rudnik - LKS Victoria Hażlach - 2:8 i x
KS Brzezówka - LKS Strażak Dębowiec - 2:1 i 3:4
LKS Beskid Brenna i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały

XVI kolejka - 07-08.05.2011

KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - 4:0 i 9:2

UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień - x i 0:2
LKS Strażak Dębowiec - LKS Beskid Brenna - 2:0 i x
LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka - 5:2 i 1:4 (?)
KP Beskid 09 Skoczów - LKS 99 Pruchna - 2:0 i 7:0
KS Nierodzim i LKS Rudnik - pauzowały

XVII kolejka - 14.05.2011

LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna - 1:3 i x
LKS 99 Pruchna - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 0:7
LKS Rudnik - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:5 i x
LKS Victoria Hażlach - LKS Strażak Dębowiec - 5:1 i 3:3
KS Brzezówka - KS Nierodzim - x i 3:1
LKS Iskra Iskrzyczyn - KP Beskid 09 Skoczów - 0:4 i 0:20


XVIII kolejka - 21-22.05.2011, godz. 15:30 i 17:00

KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Brzezówka - 9:1 i 1:0
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn - x i 10:0

LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 7:0 i x
LKS Strażak Dębowiec - LKS Wisła Strumień - 3:0 i 2:9
KS Nierodzim - LKS Victoria Hażlach - x i 1:4
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Rudnik - 3:0 i x

XIX kolejka - 28.05.2011, godz. 15:30 i 17:00

LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Beskid Brenna - 2:2 i x
KS Brzezówka - KP Beskid 09 Skoczów - 1:6 i 0:3 w.o.
LKS 99 Pruchna - LKS Wisła Strumień - 1:0 i 3:4
LKS Victoria Hażlach - KKS Spójnia Zebrzydowice - 3:5 i 3:4
KS Nierodzim - LKS Strażak Dębowiec - x i 0:3
LKS Rudnik i UGKS Sokół Zebrzydowice - pauzowały

XX kolejka - 01-02 i 04-05.06.2011
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Victoria Hażlach - 2:0 i 4:0 (mecz w Hażlachu)
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Brzezówka - x i 4:0
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim - x i 3:0 w.o.
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna - 4:0 i 3:2
LKS Beskid Brenna - LKS Rudnik - 4:0 i x
LKS Wisła Strumień - LKS Iskra Iskrzyczyn - 6:1 i 3:0 w.o.

XXI kolejka - 11.06.2011

KS Nierodzim - KP Beskid 09 Skoczów - x i 0:13 (awansem - 25.05)
LKS Victoria Hażlach - UGKS Sokół Zebrzydowice - x i 1:2
LKS Rudnik - LKS Wisła Strumień - 3:1 i x
KS Brzezówka - LKS Beskid Brenna - 3:4 i x
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS 99 Pruchna - 1:0 i 0:12 w.o.
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Strażak Dębowiec - 1:1 i 5:0

XXII kolejka - 18.06.2011

LKS Wisła Strumień - KS Brzezówka - 1:4 i 4:1
UGKS Sokół Zebrzydowice - KS Nierodzim - x i 3:0 w.o.
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik - 4:2 i x
KP Beskid 09 Skoczów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:0 i 1:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn - 1:0 i 8:1
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach - 2:3 i x


Uwaga!!!
KS Nierodzim i UGKS Sokół Zebrzydowice rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną juniorów
LKS Beskid Brenna i LKS Rudnik rozgrywają mecze mistrzowskie tylko drużyną trampkarzy






Cytat na dziś:

Jak się komuś nie podobają transfery Legii, to niech wyp...dala na Polonię. Zobaczymy, co powiedzą ci, którzy nazywają Citkę, Wojtalę i Łapińskiego kalekami, kiedy te kaleki zdobędą potrójną koronę.- Franciszek Smuda





© Copyright 2007-2011 by Krystian Szczypka    Wszelkie prawa zastrzeżone.